Mümindere Cad. No:29 Sahrayıcedit / İstanbul/Kadıköy
P.Tesi - Cuma : 10:00 - 23:00
C.Tesi : 10:00 - 23:00
Verdiğimiz Hizmetler
Evden Eve Nakliyat
SUADİYE NAKLİYAT evden eve nakliyat firmamız sizlere en uygun kaliteli nakliyat hizmetini sunmaktadır. SUADİYE NAKLİYAT NAKLİYAT Evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı taşınacakları yerden, teslim edilecegi yere kadar sigorta güvencesiyle evden eve nakliyat işlemini gerçekleşecektir
Detaylar
Eşya Depolama
SUADİYE NAKLİYAT Birinci depomuz uzun süreli muhafaza edicegimiz eşyalarınızı kapsamaktadır. bu depomuz alman rafları ve geniş kapasiteye sahip olması nedeniyle müşterilerimizin genell terçihidir.
Detaylar
Ofis Eşyası Taşımacılığı
SUADİYE NAKLİYAT İstanbul ofis taşımacılığı konusunda şirketimiz tarafından sunulan harika hizmetle tanışmanızın vakti geldi! Şirketimiz güvenle taşınmanızı sağlarken aynı zamanda hız da sunar
Detaylar
Parça Eşya Taşımacılığı
Parsiyel taşıma, az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin yine az miktardaki eşyaları ile birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemlerinizi gercekleştirmektedir.
Detaylar
Şehirler arası Evden Eve Nakliyat
Şehirler arası taşıma çok önemlidir eşyalarınızın saglam taşınması için özel ambalajlama ve paketleme sistemiyle eşyalarınızı korumaktayız.
Detaylar
Asansörlü Nakliyat
Genellikle zorlu taşıma koşullarında oluşan durumlardan ötürü tercih edilen asansörlü nakliyat, dar merdivenler kapı eşikleri ve eski yapılardan dolayı çoğunlukla tercih edilir.
Detaylar
Villa Taşımacılığı
Villa taşıma uygulamalarında profesyonel ve kurumsal firma tarafından güvenli, kaliteli hizmet almak ayrıcalığın simgesidir.
Detaylar
Üniversite ve Fakülte Taşımacılığı
Binlerce öğrencinin eğitim aldığı alanları taşımak yani üniversite taşımacılığı bu açıdan dolayı zahmetli bir iştir. Bu işin altına elini koyabilen firmaların sayısı da azdır.
Detaylar